fbpx
Connect with us

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Yerleri

Yayınlanma

bilgi

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Yerleri

Kahvaltı Yerleri

Kahvaltı; günün en önemli öğünüdür. Güne güzel bir başlangıç yapmak için en iyi kahvaltının yapılması gerekir. İyi bir kahvaltı yapan kişi kendisini dinç, mutlu, huzurlu ve güne hazır hisseder. Edirne kahvaltı yerleri ile sevgili Edirne halkına en iyi kahvaltı yapılabilecek yer hakkında bilgiler vereceğiz.

Edirne ilinde kahvaltı yapmak bugüne kadar hiç bu kadar güzel olmamıştı. Bir kahvaltı alanında aranan tüm özellikler Saklı Bahçe Restaurantında bulunmaktadır. Harika bir kahvaltı deneyimi ile güne başlamak ve sonrasında yeşillikler arasında kaybolmak için artık adresiniz bellidir.

Kahvaltı alanında ne ararsanız bulunmaktadır. Bir yanında yeşillikler, bir yanında cıvıl cıvıl hayvan sesleri ile birlikte ailecek harika bir kahvaltı yapmak istemez misiniz? Çocuklarınızı da unutmadan işletmemiz onlar içinde güzel bir oyun alanı hazırlamıştır. Dilerseniz sabahtan akşama kadar hiç sıkılmadan mekanımızda rahatlıkla bulunabilirsiniz.

Edirne Kahvaltı Yerleri

Edirne ilinde yapılması gereken kahvaltı ile kendinizi güne hazır hale getirebilir, ödüllendirebilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmek elbette güne nasıl başladığınız ile ilgilidir. Edirne’de kahvaltı için yer arıyorsanız eğer kesinlikle doğru adrestesiniz.

Sizlere iyi bir kahvaltı sunabilmek için neler yapılması gerektiğini araştıran işletmemiz bu konuda pek çok farklı bulguya rastlamıştır. Bunlar:

 • Gıda Kalitesi: Kahvaltıda kullanılacak olan gıdaların en kaliteli olanları seçilmelidir. Yöresel ve el değmemiş ürünler eşliğinde güzel bir serpme kahvaltı işletmemizde hazırlanmaktadır.
 • İşletme Özellikleri: İşletmemizde çardaklar, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hazırlanmış masalar, park alanı, havuz, hayvanat bahçesi vb. tüm aranılan unsurlar bulunmaktadır.
 • Şehre Uzaklık: Hem şehre yakın hemde gürültüden uzak olsun diyerek aradığınız bir yerde bulunmaktayız. Şehrin merkezine 4 km mesafede ancak şehrin gürültüsünden uzakta bir yerde harika bir kahvaltı yapmak istemez misiniz?
 • Otopark: Günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi olan otopark sorununa da işletmemizde rastlanmamaktadır. 2250 m2 işletmemizde 500 m2’lik otopark bulunmaktadır. Dolayısı ile araçlarınızı park etme sorununuz olmayacaktır.
 • Servis Kalitesi: İşletmemiz müşteri her zaman haklıdır politikası ile hareket etmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmetleri sağlamaktayız. Ürünlerimizin tamamen arkasındayız.
 • Doğal Güzellikler: Hem yeşil, hem mavi hemde hayvanlar ile iç içe bir ortamda sizlere kahvaltı yapma fırsatı sunuyoruz. Üstelik sadece kahvaltı değil öğle ve akşam yemeklerini de işletmemizde tüketebilirsiniz. Böylelikle kısa süre içerisinde işletmemizin bağımlısı olacaksınız.

Görüldüğü üzere bir kahvaltı anında aradığınız her şey işletmemizde bulunmaktadır. Edirne kahvaltı yerleri ile birlikte sizlerde kısa süre içerisinde aradığınız harika ortamı bulmuş olacaksınız.

Kahvaltı Çeşitleri

İşletmemizde sadece serpme kahvaltı bunmamaktadır. Bunun dışında menümüz:

 • Organik kahvaltı
 • Sahanda yapılan tüm yumurta çeşitleri
 • Hamur işleri
 • Salatalar ve kızartmalar
 • Izgara ve pide çeşitleri
 • Çorba, tatlı, sıcak ve soğuk içecekler vb.

Tüm bu özellikleri sizler için deneyimli ekip arkadaşlarımız hazırlamaktadır. Dillerden düşmeyen lezzetleri ile harika bir kahvaltı yapmak isterseniz eğer sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Saklı Bahçe ile birlikte sizlerde harika bir ortamda güne merhaba diyebileceksiniz. İşletmemizde sizlere özel olarak hizmet eden garsonlar bulunmaktadır. Güzel bir kahvaltıyı güzel bir ortamda yapmanın keyfini bizimle yaşabilirsiniz.

Edirne kahvaltı yerleri olarak her zaman üstümüze düşenin fazlasını yapmaktayız. Gerek tecrübemiz gerekse araştırmalarımız ile birlikte sizlere en özel kahvaltılık çeşitlerini hazırladık. Ailenizle, dostlarınız keyifli vakitler geçirmek isterseniz sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Okumaya Devam Et
Yorum İçin Tıklayın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Edirne Kahvaltı

Rezervasyon

Yayınlanma

bilgi

Okumaya Devam Et

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Mekanları

Yayınlanma

bilgi

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Mekanları

Kahvaltı Mekanları

Türkiye’nin her ilinde kahvaltı kültürü farklıdır. Kimi yerlerde sabahları hamur işi ile kahvaltı yapılırken kimi yerlerde ise farklı alışkanlıklar görmek mümkündür. Ancak gerçek olan şudur ki kahvaltılar yaptığınız işe, gün içerisinde harcadığınız kaloriye göre şekillenmelidir. Edirne kahvaltı mekanları arasında bulunan işletmemizde de herkese uygun kahvaltılık çeşitleri bulunmaktadır.

Kahvaltı zamanlarında canınız kimi zaman yöresel lezzetler çekebilir. Köyden gelen henüz toprağın kokusunu dahi atamayacak kadar taze olan domatesler ile güne başlamak sizi farklı hissettirir. Aynı şekilde küçüklüğünüzden kalma hamur işlerinin tadına bakmakta size ekstra moral verir. Bunun gibi farklılıkları birde doğa ile iç içe yaşadığınızı hayal edebiliyor musunuz? Edirne’nin en iyi kahvaltı mekanı olan Saklı Bahçe size bunları vaat etmektedir.

Edirne Kahvaltı Mekanları

Kahvaltı şüphesiz ki günün en önemli öğünlerinden bir tanesidir. Güne güzel başlamak için tercih edeceğiniz kahvaltı ile birlikte gün içerisinde enerjik bir görüntü verebilir, açlık hissini bastırarak işinize konsantre olabilirsiniz. Üstelik bunu vitamin, mineral ve protein bakımından zengin bir kahvaltı ile yaptığınızı düşünebiliyor musunuz? İşte o zaman aradığınız adres Saklı Bahçe’dir.

Saklı Bahçe; kendine has özellikleri bulunan şehre yakın ancak şehrin gürültü ve stresinden uzak olan harika konumlu bir yerdir. Edirne’de en iyi kahvaltı yapılacak yerler listesinde her zaman ilk sırada yer alır. Gerek doğa dostu bir yer olması gerekse çocuklu ailelere dahi uygun olması özelliği ile aranılan adrestir. Geniş peyzaj alanı ve otoparkı, güler yüzlü personelleri ile aradığınız tüm özellikleri sizlere fazlası ile sunar.

Bir kahvaltı mekanında ne ararsınız? Bence hiç boşa saymayın. Çünkü Saklı Bahçe sizlere aradığınızdan daha fazlasını vaat etmektedir. Hafta sonu veya hafta içi fark etmeksizin sevdikleriniz ile harika zamanlar geçirmek ve keyifli bir kahvaltı yapmak için daha iyi ne yapabilirsiniz ki? Üstelik tesisimizde sadece kahvaltı değil öğle ve akşam yemeklerinde değişik lezzetlerde tadabilirsiniz.

İyi Bir Kahvaltının İnsan Vücuduna Etkileri

Sağlık uzmanları tarafından söylenilen ve tartışmaya açık olmayan şeylerden bir tanesi kahvaltıdır. Güne iyi bir kahvaltı yaparak başlamak sizlere çok şey kazandırır. Bunlardan bazıları:

 • Kilo: Kan şekerini düzenleyen kahvaltı ile birlikte güne kilo vererek başlamak istemez misiniz? Evet, kahvaltı düzenli ve kaliteli yapılırlar kilo aldırmaz, verdirir. Bol çeşitli bir kahvaltı sonrasında vücut günlük en temel gereksinimlerini karşılar ve kendisini dengeler. Buda kilo vermenize yardımcı olur.
 • Zihin Açması: Kahvaltı ile güne daha enerjik ve dikkatli başlayabilirsiniz. Küçük veya büyük kişiler fark etmeksizin güne iyi başlamak için kahvaltı yapmalısınız. Kahvaltı anında alacağınız besinler sizin zihninizi de açar. Edirne kahvaltı mekanları olarak en farklı lezzetler ile sizlere harika bir kahvaltı deneyimi sunuyoruz.
 • Konsantrasyon Artırması: Kahvaltı sizlerin gün içerisinde yapacağınız işlere daha iyi konsantre olmanızı sağlar. İyi bir kahvaltı ile güne başlamak hem veriminizi artırır hemde konsantrasyonunuzu artırır.

Görüldüğü üzere kahvaltı yapmak sizlere ekstra olarak pek çok şey katmaktadır. Bunlardan bazıları da yukarıda saydığımız özelliklerdir. Özellikle el değmemiş ve doğal ürünler ile birlikte tamamı Edirne civarından elde edilen gıdalar ile yapılan kahvaltı sizlere çok şey katacaktır.

Edirne kahvaltı mekanları olarak yeni adresiniz Saklı Bahçe’dir. Restoranımızda sizlere özel olarak pek çok sürpriz bulunmaktadır. Çocuklarınız için dahi ayrı bir alanımız bulunmakta ve onların güzel bir vakit geçirmesini sağlamak için gereken her şey işletmemizde bulunmaktadır.

Okumaya Devam Et

Edirne Kahvaltı

Edirne’de En İyi Kahvaltı

Yayınlanma

bilgi

Edirne’de En İyi Kahvaltı

En İyi Kahvaltı

400 bini aşkın nüfusu ile Türkiye’nin sınır şehri olan Edirne, lezzet olarak da harika gıdalara sahiptir. Tüm öğünlerinde harika yemekleri bünyesinde barındıran Edirne’de en iyi kahvaltı yapılacak yerlerde bir o kadar nadirdir. 

En iyi kahvaltıda olması gerekenler şunlardır:

 • Tahıllı gıdalar
 • Yağsız proteinler
 • Süt ürünleri
 • Meyve ve sebzeler

Bu özellikteki yiyecekler sağlıklı bir beslenme için en iyi alternatifin oluşmasını sağlamaktadır. Organik olarak kahvaltı tercih edenler için işletmemizde buna yönelik olarak pek çok farklı çeşitte bulunmaktadır.

Edirne’de En İyi Kahvaltı

Edirne ilinde yapacağınız kahvaltılıklar olarak karşınıza çok çeşit çıkmaktadır. Özellikle ilin sınırda olması nedeniyle her zaman farklı besinlerin olması önemlidir. Bunlarla birlikte kahvaltıda bulunması ve dikkat etmeniz gereken besinler şunlardır:

 • Yiyeceklerinizin içerisinde en az 3 gram lifli ve tahıllı ürünlerin bulunması gerekir. Bu miktar artabilir ancak azalmamasında fayda vardır.
 • Çocuklar, yetişkinlere göre daha fazla şeker tüketebilir. Onların yiyeceklerinde şeker yetişkinlere nazaran daha fazla olabilir. Bunun için çocuk gıdaları değil, yetişkin gıdaları tüketmeyi deneyin.
 • Meyve ve sebzeler sadece akşam veya öğlen tüketilmez. Kahvaltı anında da tüketilebilecek olan bu besinler ile birlikte kandaki şeker oranını dengeleyebilirsiniz.

İyi bir kahvaltı yapmak istediğiniz zaman karşınıza bu türde gıdalar çıkmaktadır. Elbette süt ürünlerinin de yeri ayrıdır. Yumurta protein içerdiğinden dolayı her kahvaltı içerisinde tüketilmesi sağlık için yararlıdır. 

Edirne Kahvaltı Yerleri

Edirne ilinde kahvaltı yapmak istediğiniz zaman şehrin gürültüsünden uzakta bir yer aramanız son derece doğaldır. Üstelik doğa ile iç içe kahvaltı yapmakta hayallerinizi süslüyor olabilir. Edirne’de en iyi kahvaltı demek sadece besinlerin iyi olması demek değildir. Aynı zamanda kahvaltı yaptığınız ortamda alacağınız temiz hava size belki daha da iyi gelecektir. Hem besinlerin kalitesi hemde kahvaltı yapacağınız yerin doğallığı açısından sizleri Saklı Bahçe Restaurant’a bekleriz.

Saklı Bahçe; sizlere yöresel lezzetleri sunan bir işletmedir. Tecrübeli garson, aşçı ve yönetim ekibi ile birlikte müşterilerine kaliteli hizmet vermekten gurur duyar. Yılların verdiği deneyimi işletmeye adım attığınız her an hissedebilir ve görebilirsiniz.

Edirne merkezine 4 km mesafede bulunan işletmemizde çocuklara özel olarak hazırlanmış çocuk parkı bulunmaktadır. Bunun yanında mini bir hayvanat bahçesi de işletmemizde yer almaktadır. Rahat ve sağlıklı bir zaman geçirmeniz için her şeyin bir bir düşünüldüğü işletmemizde sizlere özel daha pek çok farklı şey bulunmaktadır. 25 adet çardak, 500 m2 otopark ile işletmemizde rahat edeceksiniz.

Kahvaltının Tek Adresi

İyi bir kahvaltı sadece kaliteli gıdalar ile olmaz. Şehrin gürültüsünden uzakta, doğa ile baş başa ve hayvanlar ile iç içe yapacağınız kahvaltı size çok şey katacaktır. Belki sevdiklerinize birer sürpriz, belki bir evlenme teklifi edebileceğiniz harika bir ortam sizleri beklemektedir.

Edirne’de en iyi kahvaltı olarak bakıldığında ise tüm gıdalarımız yöresel lezzetlerden oluşmaktadır. Ağzının tadını bilen Edirne halkına layık iyi bir kahvaltı menümüz bulunmaktadır. Pandemi kurallarına uygun olarak dizayn edilen restoranımıza gerek aileleriniz ile gerekse arkadaşlarınız ile gelebilirsiniz. Üstelik sadece kahvaltı değil öğle ve akşam yemeklerini de mekanımızda yiyebilirsiniz.

Kahvaltı ile güne başlamak ve sonrasında açık havada doğa ile iç içe vakit geçirmek artık sizlerinde hakkıdır. Saklı Bahçe hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizlere hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okumaya Devam Et

Organizasyon