fbpx
Connect with us

Edirne Kahvaltı

Edirne Serpme Kahvaltı Fiyatları

Yayınlanma

bilgi

Edirne Serpme Kahvaltı Fiyatları

Serpme Kahvaltı Fiyatları

Günün en önemli öğünlerinden olan kahvaltı, insanların güne harika bir başlangıç yapmasını sağlar. Hem cebinize hemde sağlığınıza hitap eden kahvaltı çeşitleri ile birlikte sizleri de Saklı Bahçe Restoranta bekleriz. Edirne serpme kahvaltı fiyatları olarak en uygun fiyatlara kaliteyi ayaklarınıza kadar getiriyoruz.

Gerçek bir Trakya kahvaltısı yapmak istemez misiniz? Gerek yumurta çeşitleri gerekse diğer yöresel lezzetler ile birlikte harika bir kahvaltı keyfini muhteşem bir ortamda yapabilirsiniz. Üstelik cep dostu olan fiyatlarımızdan da ayrıca hoşnut olacaksınız.

Serpme kahvaltı kültürü her şeyden az verilerek çeşitliliği sağlamaktan geçer. Genellikle 1 kahvaltı 2 kişiyi rahat bir şekilde doyuracak düzeydedir. O nedenle hesaplı bir kahvaltı için kişi sayısını da ona göre ayarlamalısınız.

Edirne Serpme Kahvaltı Fiyatları

Güne iyi bir başlangıç yapmanın fiyatı aslında paha biçilmezdir. Gerek ülke gerekse dünya ekonomisi göz önüne alındığında kahvaltı fiyatlarının da bir düzeyde sabitlenmesi gerekir. İşte bundan dolayı işletmemiz kaliteyi uygun fiyatlara müşterilerine sunmaya başlamıştır.

400 bini aşkın nüfusu ile dikkat çeken Edirne ilinde önemli olan kahvaltıyı nerede yaptığınızdır. Şehrin gürültüsünden sıkılan sizler için bu atmosferden uzakta ve doğa ile iç içe bir kahvaltı deneyimi sunuyoruz. Fiyatlarımıza:

 • Mini hayvanat bahçesi
 • Çocuk oyun alanı
 • Havuz başında yapılacak olan kahvaltı
 • Tüm hizmetlerimiz dahildir.

Harika bir vakit geçirmek, güne dinç başlamak, sevdiklerinize sürprizler yapmak için Saklı Bahçe restoranımızı tercih edebilirsiniz. Özellikle kahvaltılıklarımıza aşina olacağınızı da bildirmek isteriz. Bunun dışında öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebilecekleriniz:

 • Çorba çeşitleri
 • Izgara çeşitleri
 • Pide çeşitleri
 • Tatlı çeşitleri de işletmemizde bulunmaktadır.

Kahvaltı, Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir. Kahvaltı yapmadan çıkılmayan evlerden sadece bizim için çıkış yapabilirsiniz. Burada önemli olan nokta sizlere daha kaliteli hizmetleri oldukça uygun fiyatlara vermekten geçmektedir.

Serpme Kahvaltı Fiyatları

Edirne serpme kahvaltı fiyatları kaliteye göre değişkenlik gösterir. Belki 20 TL civarlarında dahi bulabileceğiniz bir kahvaltıdan alacağınız verim ile daha pahalı olanlardan alacağınız verim aynı değildir. Hem ürünlerin kalitesi hemde kahvaltı yapacağınız ortamın doğallığından alacağınız verim işletmemizde en üst seviyede bulunmaktadır.

Serpme kahvaltı fiyatları, günümüzde kahvaltı yapılan yerden yere göre değişkenlik göstermektedir. Bu durumda değişkenliğin nedenleri:

 • Kahvaltıda kullanılan ürünlerin kalitesi
 • İşletmenin bulunduğu konum itibari ile işlek bir yerde veya doğal bir yerde olup olmaması
 • İşletme hizmetlerinin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.

Saklı Bahçe Restaurant olarak sizlere bunların hepsini sağlamaktayız. Firmamız, kaliteyi en ince ayrıntısına kadar hesap etmiş ve müşterilerine harika bir kahvaltı keyfi sunmaktadır. Gerek kahvaltı anlamında gerekse kahvaltının yapıldığı yer açısından her şey düşünülmüştür. Burada artık yapılması gereken gerek çocuklarınızla gerekse sevdiklerinizle sizlerin mekanımızı denemesidir.

Edirne serpme kahvaltı fiyatları olarak en uygun fiyatları işletmemizde bulabilirsiniz. Yöresel ve taze lezzetler ile birlikte sizlere sunacağımız kahvaltı ile birlikte güne harika bir başlangıç yapabilirsiniz. İşletmemizde geçireceğiniz vakitten fazlası ile memnun kalacak, sevdiklerinizle tekrar işletmemize gelmek için gün sayacaksınız.

Saklı Bahçe restoran 2250 m2 alanı, 500 m2 otoparkı, yeşillikleri, doğal konumu ile birlikte tüm müşterilerine harika bir deneyim yaşatmaktadır. Firmamız, tecrübesi ile de sizlere Edirne’de en iyi kahvaltıyı sunmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ile birlikte sizlere hizmet etmekten her zaman için gurur duymaktayız. Sizleri de en yakın zamanda işletmemize bekleriz.

Okumaya Devam Et
Yorum İçin Tıklayın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Edirne Kahvaltı

Rezervasyon

Yayınlanma

bilgi

Okumaya Devam Et

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Yerleri

Yayınlanma

bilgi

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Yerleri

Kahvaltı Yerleri

Kahvaltı; günün en önemli öğünüdür. Güne güzel bir başlangıç yapmak için en iyi kahvaltının yapılması gerekir. İyi bir kahvaltı yapan kişi kendisini dinç, mutlu, huzurlu ve güne hazır hisseder. Edirne kahvaltı yerleri ile sevgili Edirne halkına en iyi kahvaltı yapılabilecek yer hakkında bilgiler vereceğiz.

Edirne ilinde kahvaltı yapmak bugüne kadar hiç bu kadar güzel olmamıştı. Bir kahvaltı alanında aranan tüm özellikler Saklı Bahçe Restaurantında bulunmaktadır. Harika bir kahvaltı deneyimi ile güne başlamak ve sonrasında yeşillikler arasında kaybolmak için artık adresiniz bellidir.

Kahvaltı alanında ne ararsanız bulunmaktadır. Bir yanında yeşillikler, bir yanında cıvıl cıvıl hayvan sesleri ile birlikte ailecek harika bir kahvaltı yapmak istemez misiniz? Çocuklarınızı da unutmadan işletmemiz onlar içinde güzel bir oyun alanı hazırlamıştır. Dilerseniz sabahtan akşama kadar hiç sıkılmadan mekanımızda rahatlıkla bulunabilirsiniz.

Edirne Kahvaltı Yerleri

Edirne ilinde yapılması gereken kahvaltı ile kendinizi güne hazır hale getirebilir, ödüllendirebilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmek elbette güne nasıl başladığınız ile ilgilidir. Edirne’de kahvaltı için yer arıyorsanız eğer kesinlikle doğru adrestesiniz.

Sizlere iyi bir kahvaltı sunabilmek için neler yapılması gerektiğini araştıran işletmemiz bu konuda pek çok farklı bulguya rastlamıştır. Bunlar:

 • Gıda Kalitesi: Kahvaltıda kullanılacak olan gıdaların en kaliteli olanları seçilmelidir. Yöresel ve el değmemiş ürünler eşliğinde güzel bir serpme kahvaltı işletmemizde hazırlanmaktadır.
 • İşletme Özellikleri: İşletmemizde çardaklar, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hazırlanmış masalar, park alanı, havuz, hayvanat bahçesi vb. tüm aranılan unsurlar bulunmaktadır.
 • Şehre Uzaklık: Hem şehre yakın hemde gürültüden uzak olsun diyerek aradığınız bir yerde bulunmaktayız. Şehrin merkezine 4 km mesafede ancak şehrin gürültüsünden uzakta bir yerde harika bir kahvaltı yapmak istemez misiniz?
 • Otopark: Günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi olan otopark sorununa da işletmemizde rastlanmamaktadır. 2250 m2 işletmemizde 500 m2’lik otopark bulunmaktadır. Dolayısı ile araçlarınızı park etme sorununuz olmayacaktır.
 • Servis Kalitesi: İşletmemiz müşteri her zaman haklıdır politikası ile hareket etmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmetleri sağlamaktayız. Ürünlerimizin tamamen arkasındayız.
 • Doğal Güzellikler: Hem yeşil, hem mavi hemde hayvanlar ile iç içe bir ortamda sizlere kahvaltı yapma fırsatı sunuyoruz. Üstelik sadece kahvaltı değil öğle ve akşam yemeklerini de işletmemizde tüketebilirsiniz. Böylelikle kısa süre içerisinde işletmemizin bağımlısı olacaksınız.

Görüldüğü üzere bir kahvaltı anında aradığınız her şey işletmemizde bulunmaktadır. Edirne kahvaltı yerleri ile birlikte sizlerde kısa süre içerisinde aradığınız harika ortamı bulmuş olacaksınız.

Kahvaltı Çeşitleri

İşletmemizde sadece serpme kahvaltı bunmamaktadır. Bunun dışında menümüz:

 • Organik kahvaltı
 • Sahanda yapılan tüm yumurta çeşitleri
 • Hamur işleri
 • Salatalar ve kızartmalar
 • Izgara ve pide çeşitleri
 • Çorba, tatlı, sıcak ve soğuk içecekler vb.

Tüm bu özellikleri sizler için deneyimli ekip arkadaşlarımız hazırlamaktadır. Dillerden düşmeyen lezzetleri ile harika bir kahvaltı yapmak isterseniz eğer sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Saklı Bahçe ile birlikte sizlerde harika bir ortamda güne merhaba diyebileceksiniz. İşletmemizde sizlere özel olarak hizmet eden garsonlar bulunmaktadır. Güzel bir kahvaltıyı güzel bir ortamda yapmanın keyfini bizimle yaşabilirsiniz.

Edirne kahvaltı yerleri olarak her zaman üstümüze düşenin fazlasını yapmaktayız. Gerek tecrübemiz gerekse araştırmalarımız ile birlikte sizlere en özel kahvaltılık çeşitlerini hazırladık. Ailenizle, dostlarınız keyifli vakitler geçirmek isterseniz sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Okumaya Devam Et

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Mekanları

Yayınlanma

bilgi

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Mekanları

Kahvaltı Mekanları

Türkiye’nin her ilinde kahvaltı kültürü farklıdır. Kimi yerlerde sabahları hamur işi ile kahvaltı yapılırken kimi yerlerde ise farklı alışkanlıklar görmek mümkündür. Ancak gerçek olan şudur ki kahvaltılar yaptığınız işe, gün içerisinde harcadığınız kaloriye göre şekillenmelidir. Edirne kahvaltı mekanları arasında bulunan işletmemizde de herkese uygun kahvaltılık çeşitleri bulunmaktadır.

Kahvaltı zamanlarında canınız kimi zaman yöresel lezzetler çekebilir. Köyden gelen henüz toprağın kokusunu dahi atamayacak kadar taze olan domatesler ile güne başlamak sizi farklı hissettirir. Aynı şekilde küçüklüğünüzden kalma hamur işlerinin tadına bakmakta size ekstra moral verir. Bunun gibi farklılıkları birde doğa ile iç içe yaşadığınızı hayal edebiliyor musunuz? Edirne’nin en iyi kahvaltı mekanı olan Saklı Bahçe size bunları vaat etmektedir.

Edirne Kahvaltı Mekanları

Kahvaltı şüphesiz ki günün en önemli öğünlerinden bir tanesidir. Güne güzel başlamak için tercih edeceğiniz kahvaltı ile birlikte gün içerisinde enerjik bir görüntü verebilir, açlık hissini bastırarak işinize konsantre olabilirsiniz. Üstelik bunu vitamin, mineral ve protein bakımından zengin bir kahvaltı ile yaptığınızı düşünebiliyor musunuz? İşte o zaman aradığınız adres Saklı Bahçe’dir.

Saklı Bahçe; kendine has özellikleri bulunan şehre yakın ancak şehrin gürültü ve stresinden uzak olan harika konumlu bir yerdir. Edirne’de en iyi kahvaltı yapılacak yerler listesinde her zaman ilk sırada yer alır. Gerek doğa dostu bir yer olması gerekse çocuklu ailelere dahi uygun olması özelliği ile aranılan adrestir. Geniş peyzaj alanı ve otoparkı, güler yüzlü personelleri ile aradığınız tüm özellikleri sizlere fazlası ile sunar.

Bir kahvaltı mekanında ne ararsınız? Bence hiç boşa saymayın. Çünkü Saklı Bahçe sizlere aradığınızdan daha fazlasını vaat etmektedir. Hafta sonu veya hafta içi fark etmeksizin sevdikleriniz ile harika zamanlar geçirmek ve keyifli bir kahvaltı yapmak için daha iyi ne yapabilirsiniz ki? Üstelik tesisimizde sadece kahvaltı değil öğle ve akşam yemeklerinde değişik lezzetlerde tadabilirsiniz.

İyi Bir Kahvaltının İnsan Vücuduna Etkileri

Sağlık uzmanları tarafından söylenilen ve tartışmaya açık olmayan şeylerden bir tanesi kahvaltıdır. Güne iyi bir kahvaltı yaparak başlamak sizlere çok şey kazandırır. Bunlardan bazıları:

 • Kilo: Kan şekerini düzenleyen kahvaltı ile birlikte güne kilo vererek başlamak istemez misiniz? Evet, kahvaltı düzenli ve kaliteli yapılırlar kilo aldırmaz, verdirir. Bol çeşitli bir kahvaltı sonrasında vücut günlük en temel gereksinimlerini karşılar ve kendisini dengeler. Buda kilo vermenize yardımcı olur.
 • Zihin Açması: Kahvaltı ile güne daha enerjik ve dikkatli başlayabilirsiniz. Küçük veya büyük kişiler fark etmeksizin güne iyi başlamak için kahvaltı yapmalısınız. Kahvaltı anında alacağınız besinler sizin zihninizi de açar. Edirne kahvaltı mekanları olarak en farklı lezzetler ile sizlere harika bir kahvaltı deneyimi sunuyoruz.
 • Konsantrasyon Artırması: Kahvaltı sizlerin gün içerisinde yapacağınız işlere daha iyi konsantre olmanızı sağlar. İyi bir kahvaltı ile güne başlamak hem veriminizi artırır hemde konsantrasyonunuzu artırır.

Görüldüğü üzere kahvaltı yapmak sizlere ekstra olarak pek çok şey katmaktadır. Bunlardan bazıları da yukarıda saydığımız özelliklerdir. Özellikle el değmemiş ve doğal ürünler ile birlikte tamamı Edirne civarından elde edilen gıdalar ile yapılan kahvaltı sizlere çok şey katacaktır.

Edirne kahvaltı mekanları olarak yeni adresiniz Saklı Bahçe’dir. Restoranımızda sizlere özel olarak pek çok sürpriz bulunmaktadır. Çocuklarınız için dahi ayrı bir alanımız bulunmakta ve onların güzel bir vakit geçirmesini sağlamak için gereken her şey işletmemizde bulunmaktadır.

Okumaya Devam Et

Organizasyon