fbpx
Connect with us

Edirne Kahvaltı

Edirne Serpme Kahvaltı

Yayınlanma

bilgi

Edirne Kahvaltı

Edirne Serpme Kahvaltı

Serpme Kahvaltı

Edirne serpme kahvaltı ile yıllardır aradığınız kaliteyi ayaklarınıza kadar getirdik. Serpme kahvaltı denilince sadece olaya gıda olarak bakmamak gerektiğini hatırlattık. En iyi kahvaltı gıdanın kalitesi ve işletmenin sunduğu olanaklar ile şekillenmektedir.

Bir yemeği güzel yapan aşçının marifetleri olduğu kadar onun nasıl sunulduğudur. Bu durumda işletmenizin sizlere sunduğu olanaklar şunlardır:

 • Tamamen yöresel lezzetlerden oluşan harika bir kahvaltı keyfi
 • Kahvaltıyı doğa ile iç içe yapma fırsatı
 • Mini bir hayvanat bahçesi
 • Çocuklarınızın iyi vakit geçirebilmesi için park alanı
 • Havuzun renklendirdiği bahçemizde su sesleri eşliğinde kahvaltı yapma fırsatı
 • 2250 m2 alan ve 500 m2 otopark ile müşterinin rahat etmesinin sağlanması
 • Kaliteli, güler yüzlü hizmet anlayışı

Tüm bu özellikler ile birlikte işletmemiz açık ara Edirne’nin en iyi kahvaltı adresi olarak bilinmektedir. Edirne ilinde yapacağınız kahvaltının güzel geçmesi için sizleri de işletmemize bekleriz.

Edirne Serpme Kahvaltı Çeşitleri

Serpme kahvaltı olarak aradığınız her şey menümüzde mevcuttur. Yöresel lezzetlerden oluşan kahvaltımızda mevsime göre değişen lezzetlerde bulunmaktadır. Ancak genel olarak serpme kahvaltı olanaklarımızdan şu şekilde bahsedebiliriz:

 • Salata tabağı
 • Yumurta çeşitleri
 • Kızartma çeşitleri
 • Peynir çeşitleri
 • Salam çeşitleri
 • Zeytin çeşitleri
 • Bal, sos vb. çeşitler
 • Hamur işi çeşitleri vb.

Her zaman için en iyi ürünlerin servis edildiği restoranımızda sizlere de özel olarak servis, ikram ve sürprizlerimiz bulunmaktadır.

Serpme Kahvaltı Nedir?

Kültürümüzde serpme kahvaltının önemi büyüktür. Özellikle son yıllarda yükselen değeri ile serpme kahvaltı bir hayli revaçta olan öğün çeşididir. Küçük tabaklarda birbirinden farklı besinlerin bulunduğu yiyecekler ile birlikte harika bir serpme kahvaltı keyfi yaşamak Edirne’de de mümkündür.

Edirne serpme kahvaltı çeşitleri ile birlikte sizlere harika bir deneyim yaşatmaktayız. Serpme kahvaltı anlayışınıza bağlı olarak son derece kaliteli bir ortamda sizlere harika ürünler sunmaktayız. Doğa ile iç içe yapılacak kahvaltı ile birlikte harika yiyecekleri denemek istemez misiniz?

Kültürümüzde kahvaltı her zaman için en önemli öğündür. Aynı zamanda sağlıklı bir şekilde güne başlamak için gereken tüm protein ve mineralleri kahvaltı sayesinde elde etmekteyiz. Bununla birlikte kısa süre içerisinde yapılacak olan bir kahvaltı ile güne merhaba demekte sizin ellerinizde bulunmaktadır.

Kahvaltının Sağlık Açısından Önemi

Tıpta hiçbir şey kesin olmasa dahi kahvaltının yeri ve önemi tartışmasız olarak kabul edilmiştir. Kahvaltı yapan bireyler hem bedenen hemde ruhen kendilerini çok iyi hissederler. Bununla birlikte kahvaltılarını yapan bireyler, güne mutlu, huzurlu başlarlar.

Günümüzün en modern kahvaltı çeşitlerinden bir tanesi olan Edirne serpme kahvaltı ile birlikte sizlerde güne güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Kahvaltının ne derece önemli olduğunu bilen kişiler için sadece yenilen yemeğin değil aynı zamanda onun nerede yenildiğinin de önemi büyüktür. Bundan dolayı tesisimizde her bir detayı en ince ayrıntısına kadar düşündük. Sizlere en iyi hizmetleri vermek amacıyla hazırladığımız kahvaltılarımızda aradığınız tüm çeşitleri bulacaksınız.

Herkese ve her şeye uygun olarak hazırlanan kahvaltılıklarımız tamamen yöresel ve sağlıklı ürünlerden oluşmaktadır. En kaliteli ürünlerin kullanılması sonrasında sizlere layık bir kahvaltı masası kurulmaktadır.

Saklı Bahçe Restaurant olarak müşterilerimize aradığı tüm hizmetleri fazlasıyla vermekteyiz. Restoranımızda bulunan tüm ürünler yakın çevreden elde edilmiş ve yöresel lezzetlerden oluşmaktadır. En kaliteli hizmeti en iyi ortamda veren işletmemizde sizleri de yakın zamanda ağırlamaktan memnun oluruz.

Okumaya Devam Et
Yorum İçin Tıklayın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Edirne Kahvaltı

Rezervasyon

Yayınlanma

bilgi

Okumaya Devam Et

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Yerleri

Yayınlanma

bilgi

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Yerleri

Kahvaltı Yerleri

Kahvaltı; günün en önemli öğünüdür. Güne güzel bir başlangıç yapmak için en iyi kahvaltının yapılması gerekir. İyi bir kahvaltı yapan kişi kendisini dinç, mutlu, huzurlu ve güne hazır hisseder. Edirne kahvaltı yerleri ile sevgili Edirne halkına en iyi kahvaltı yapılabilecek yer hakkında bilgiler vereceğiz.

Edirne ilinde kahvaltı yapmak bugüne kadar hiç bu kadar güzel olmamıştı. Bir kahvaltı alanında aranan tüm özellikler Saklı Bahçe Restaurantında bulunmaktadır. Harika bir kahvaltı deneyimi ile güne başlamak ve sonrasında yeşillikler arasında kaybolmak için artık adresiniz bellidir.

Kahvaltı alanında ne ararsanız bulunmaktadır. Bir yanında yeşillikler, bir yanında cıvıl cıvıl hayvan sesleri ile birlikte ailecek harika bir kahvaltı yapmak istemez misiniz? Çocuklarınızı da unutmadan işletmemiz onlar içinde güzel bir oyun alanı hazırlamıştır. Dilerseniz sabahtan akşama kadar hiç sıkılmadan mekanımızda rahatlıkla bulunabilirsiniz.

Edirne Kahvaltı Yerleri

Edirne ilinde yapılması gereken kahvaltı ile kendinizi güne hazır hale getirebilir, ödüllendirebilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmek elbette güne nasıl başladığınız ile ilgilidir. Edirne’de kahvaltı için yer arıyorsanız eğer kesinlikle doğru adrestesiniz.

Sizlere iyi bir kahvaltı sunabilmek için neler yapılması gerektiğini araştıran işletmemiz bu konuda pek çok farklı bulguya rastlamıştır. Bunlar:

 • Gıda Kalitesi: Kahvaltıda kullanılacak olan gıdaların en kaliteli olanları seçilmelidir. Yöresel ve el değmemiş ürünler eşliğinde güzel bir serpme kahvaltı işletmemizde hazırlanmaktadır.
 • İşletme Özellikleri: İşletmemizde çardaklar, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hazırlanmış masalar, park alanı, havuz, hayvanat bahçesi vb. tüm aranılan unsurlar bulunmaktadır.
 • Şehre Uzaklık: Hem şehre yakın hemde gürültüden uzak olsun diyerek aradığınız bir yerde bulunmaktayız. Şehrin merkezine 4 km mesafede ancak şehrin gürültüsünden uzakta bir yerde harika bir kahvaltı yapmak istemez misiniz?
 • Otopark: Günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi olan otopark sorununa da işletmemizde rastlanmamaktadır. 2250 m2 işletmemizde 500 m2’lik otopark bulunmaktadır. Dolayısı ile araçlarınızı park etme sorununuz olmayacaktır.
 • Servis Kalitesi: İşletmemiz müşteri her zaman haklıdır politikası ile hareket etmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmetleri sağlamaktayız. Ürünlerimizin tamamen arkasındayız.
 • Doğal Güzellikler: Hem yeşil, hem mavi hemde hayvanlar ile iç içe bir ortamda sizlere kahvaltı yapma fırsatı sunuyoruz. Üstelik sadece kahvaltı değil öğle ve akşam yemeklerini de işletmemizde tüketebilirsiniz. Böylelikle kısa süre içerisinde işletmemizin bağımlısı olacaksınız.

Görüldüğü üzere bir kahvaltı anında aradığınız her şey işletmemizde bulunmaktadır. Edirne kahvaltı yerleri ile birlikte sizlerde kısa süre içerisinde aradığınız harika ortamı bulmuş olacaksınız.

Kahvaltı Çeşitleri

İşletmemizde sadece serpme kahvaltı bunmamaktadır. Bunun dışında menümüz:

 • Organik kahvaltı
 • Sahanda yapılan tüm yumurta çeşitleri
 • Hamur işleri
 • Salatalar ve kızartmalar
 • Izgara ve pide çeşitleri
 • Çorba, tatlı, sıcak ve soğuk içecekler vb.

Tüm bu özellikleri sizler için deneyimli ekip arkadaşlarımız hazırlamaktadır. Dillerden düşmeyen lezzetleri ile harika bir kahvaltı yapmak isterseniz eğer sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Saklı Bahçe ile birlikte sizlerde harika bir ortamda güne merhaba diyebileceksiniz. İşletmemizde sizlere özel olarak hizmet eden garsonlar bulunmaktadır. Güzel bir kahvaltıyı güzel bir ortamda yapmanın keyfini bizimle yaşabilirsiniz.

Edirne kahvaltı yerleri olarak her zaman üstümüze düşenin fazlasını yapmaktayız. Gerek tecrübemiz gerekse araştırmalarımız ile birlikte sizlere en özel kahvaltılık çeşitlerini hazırladık. Ailenizle, dostlarınız keyifli vakitler geçirmek isterseniz sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Okumaya Devam Et

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Mekanları

Yayınlanma

bilgi

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Mekanları

Kahvaltı Mekanları

Türkiye’nin her ilinde kahvaltı kültürü farklıdır. Kimi yerlerde sabahları hamur işi ile kahvaltı yapılırken kimi yerlerde ise farklı alışkanlıklar görmek mümkündür. Ancak gerçek olan şudur ki kahvaltılar yaptığınız işe, gün içerisinde harcadığınız kaloriye göre şekillenmelidir. Edirne kahvaltı mekanları arasında bulunan işletmemizde de herkese uygun kahvaltılık çeşitleri bulunmaktadır.

Kahvaltı zamanlarında canınız kimi zaman yöresel lezzetler çekebilir. Köyden gelen henüz toprağın kokusunu dahi atamayacak kadar taze olan domatesler ile güne başlamak sizi farklı hissettirir. Aynı şekilde küçüklüğünüzden kalma hamur işlerinin tadına bakmakta size ekstra moral verir. Bunun gibi farklılıkları birde doğa ile iç içe yaşadığınızı hayal edebiliyor musunuz? Edirne’nin en iyi kahvaltı mekanı olan Saklı Bahçe size bunları vaat etmektedir.

Edirne Kahvaltı Mekanları

Kahvaltı şüphesiz ki günün en önemli öğünlerinden bir tanesidir. Güne güzel başlamak için tercih edeceğiniz kahvaltı ile birlikte gün içerisinde enerjik bir görüntü verebilir, açlık hissini bastırarak işinize konsantre olabilirsiniz. Üstelik bunu vitamin, mineral ve protein bakımından zengin bir kahvaltı ile yaptığınızı düşünebiliyor musunuz? İşte o zaman aradığınız adres Saklı Bahçe’dir.

Saklı Bahçe; kendine has özellikleri bulunan şehre yakın ancak şehrin gürültü ve stresinden uzak olan harika konumlu bir yerdir. Edirne’de en iyi kahvaltı yapılacak yerler listesinde her zaman ilk sırada yer alır. Gerek doğa dostu bir yer olması gerekse çocuklu ailelere dahi uygun olması özelliği ile aranılan adrestir. Geniş peyzaj alanı ve otoparkı, güler yüzlü personelleri ile aradığınız tüm özellikleri sizlere fazlası ile sunar.

Bir kahvaltı mekanında ne ararsınız? Bence hiç boşa saymayın. Çünkü Saklı Bahçe sizlere aradığınızdan daha fazlasını vaat etmektedir. Hafta sonu veya hafta içi fark etmeksizin sevdikleriniz ile harika zamanlar geçirmek ve keyifli bir kahvaltı yapmak için daha iyi ne yapabilirsiniz ki? Üstelik tesisimizde sadece kahvaltı değil öğle ve akşam yemeklerinde değişik lezzetlerde tadabilirsiniz.

İyi Bir Kahvaltının İnsan Vücuduna Etkileri

Sağlık uzmanları tarafından söylenilen ve tartışmaya açık olmayan şeylerden bir tanesi kahvaltıdır. Güne iyi bir kahvaltı yaparak başlamak sizlere çok şey kazandırır. Bunlardan bazıları:

 • Kilo: Kan şekerini düzenleyen kahvaltı ile birlikte güne kilo vererek başlamak istemez misiniz? Evet, kahvaltı düzenli ve kaliteli yapılırlar kilo aldırmaz, verdirir. Bol çeşitli bir kahvaltı sonrasında vücut günlük en temel gereksinimlerini karşılar ve kendisini dengeler. Buda kilo vermenize yardımcı olur.
 • Zihin Açması: Kahvaltı ile güne daha enerjik ve dikkatli başlayabilirsiniz. Küçük veya büyük kişiler fark etmeksizin güne iyi başlamak için kahvaltı yapmalısınız. Kahvaltı anında alacağınız besinler sizin zihninizi de açar. Edirne kahvaltı mekanları olarak en farklı lezzetler ile sizlere harika bir kahvaltı deneyimi sunuyoruz.
 • Konsantrasyon Artırması: Kahvaltı sizlerin gün içerisinde yapacağınız işlere daha iyi konsantre olmanızı sağlar. İyi bir kahvaltı ile güne başlamak hem veriminizi artırır hemde konsantrasyonunuzu artırır.

Görüldüğü üzere kahvaltı yapmak sizlere ekstra olarak pek çok şey katmaktadır. Bunlardan bazıları da yukarıda saydığımız özelliklerdir. Özellikle el değmemiş ve doğal ürünler ile birlikte tamamı Edirne civarından elde edilen gıdalar ile yapılan kahvaltı sizlere çok şey katacaktır.

Edirne kahvaltı mekanları olarak yeni adresiniz Saklı Bahçe’dir. Restoranımızda sizlere özel olarak pek çok sürpriz bulunmaktadır. Çocuklarınız için dahi ayrı bir alanımız bulunmakta ve onların güzel bir vakit geçirmesini sağlamak için gereken her şey işletmemizde bulunmaktadır.

Okumaya Devam Et

Organizasyon