fbpx
Connect with us

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı

Yayınlanma

bilgi

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı

Keyifli bir gün geçirmek elbette güne güzel başlamak ile mümkündür. Güzel başlayacağınız bir günde kahvaltı en önemli konular arasında bulunur. Edirne kahvaltı yapmak isterseniz eğer sizleri mekanımızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Herkesin hayalindeki kahvaltı yeşillikler arasında geçen, kuşların cıvıl cıvıl seslerinin geldiği, bir yandan su sesleri bir yandan hayvan sesleri olan kısacası doğa ile iç içe yapılan bir kahvaltıdır. Edirne’de böyle bir kahvaltı yapmanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Üstelik merkeze yakın konumu ile dikkat çeken “Saklı Bahçe Restaurant” sizlerin aradığı kahvaltıyı ayaklarınıza kadar getiriyor.

İşletmemizde sabahtan akşama kadar çeşitli öğünler ile hem yemek yemek hemde ortamında tadını çıkarmak mümkündür. Menü çeşitlerimiz:

 • Serpme kahvaltı
 • Izgara çeşitleri
 • Pide
 • Lahmacun

Aradığınız ne varsa menümüzde bulunmaktadır. Birbirinden kaliteli yiyeceklerimiz ile birlikte harika atmosferimizde vakit geçirmeye sizleri de bekleriz.

Edirne Kahvaltı Mekanı

400 bini aşkın nüfusu ile dikkat çeken Edirne, ülkemizin sınır illerinden bir tanesidir. Jeopolitik olarak hassas bir konuma sahip olan ilde Saklı Bahçe kapıkule yolu üzerinde bulunmaktadır. Doğa ile iç içe yeşillikler arasında harika bir dinlenme fırsatı yakalamak isterseniz tam yerindesiniz demektir.

Mekanımızın özellikleri:

 • Çocuk oyun parkı
 • Hayvanat bahçesi
 • Misafirlerinize yönelik özel çardak bölümü
 • Birbirinden leziz yemekler
 • Havuzu ve yeşilliği ile mavinin yeşil ile buluştuğu harika bir ortam
 • Bol oksijen takviyesi
 • 500 m2 otopark alanı ve 2250 m2 alan
 • Pandemi koşullarına uygun servis ve yerleşim düzeni

Birbirinden güzel bu özellikler ile birlikte sizlerde aradığınız pek çok fırsatı restoranımızda bulabilirsiniz. Özellikle günün en önemli öğünlerinden bir tanesi olan kahvaltının sizler için güzel geçmesinin tüm gününüze etki edecek bir durum olduğunun farkındayız. Bu nedenle sizlere en kaliteli hizmetleri vaat ediyor ve güne güzel başlamanızı sağlıyoruz.

Kahvaltının Önemi

Gerek sağlık gerek psikolojik olarak kahvaltı yapmak oldukça önemlidir. Güne harika bir kahvaltı ile başlamak üstelik bunu serpme köy kahvaltısı ile yapmak sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Kahvaltı yapmak kan şekerinizin ayarlanmasını sağlar
 • Güne yorgun başlamamak için sabahları kahvaltı yapmak zorunluluğu bulunmaktadır.
 • Yeterince protein alındığında kahvaltıda gün içi konsantrasyon ve verimlilik en üst safhada olur.
 • Güne keyifle başlamanın yolu kahvaltıdan geçer.
 • Arkadaşlar arasında veya aile içinde yapılacak olan kahvaltı ile harika zamanlar geçirilir.
 • Kahvaltı insanların zihnen, sağlık ve psikolojik olarak iyi olmasını sağlar.
 • Yöresel lezzetlerden oluşan tamamen doğal maddeler ile üretilen kahvaltılıklar sizlerin daha sağlıklı olmasını sağlar.

Kahvaltının hem tıbben hemde psikolojik olarak büyük etkileri bulunmaktadır. Edirne kahvaltı sofrasında diyetisyenlerin ve gastroloji alanında ün yapmış kişilerin tavsiyeleri üzerine sizlere harika bir masa hazırlanır. Masamızda eksik olan tek şey kuş sütü olduğu gibi her şey yöresel ve sizlere özel olarak hazırlanır, servis edilir.

Kahvaltının günün en önemli öğünü olduğunun farkındayız. Civar köylerden elde ettiğimiz peynir, biber, domates, sos vb. tüm maddeler %100 doğal olarak sizlere servis edilir. Tamamen yerli üretim ile donattığımız sofranızda sizlere harika bir öpün geçirme fırsatı sunmaktayız. Bir kere denemeniz dahilinde sizlerde mekanımıza aşina olacaksınız. Edirne ilinde harika bir şekilde güne başlamak, öğlen aranızı değerlendirmek ve akşam dostlarınızla eğlenmek için mekanımızı tercih edebilirsiniz.

Okumaya Devam Et
Yorum İçin Tıklayın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Edirne Kahvaltı

Rezervasyon

Yayınlanma

bilgi

Okumaya Devam Et

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Yerleri

Yayınlanma

bilgi

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Yerleri

Kahvaltı Yerleri

Kahvaltı; günün en önemli öğünüdür. Güne güzel bir başlangıç yapmak için en iyi kahvaltının yapılması gerekir. İyi bir kahvaltı yapan kişi kendisini dinç, mutlu, huzurlu ve güne hazır hisseder. Edirne kahvaltı yerleri ile sevgili Edirne halkına en iyi kahvaltı yapılabilecek yer hakkında bilgiler vereceğiz.

Edirne ilinde kahvaltı yapmak bugüne kadar hiç bu kadar güzel olmamıştı. Bir kahvaltı alanında aranan tüm özellikler Saklı Bahçe Restaurantında bulunmaktadır. Harika bir kahvaltı deneyimi ile güne başlamak ve sonrasında yeşillikler arasında kaybolmak için artık adresiniz bellidir.

Kahvaltı alanında ne ararsanız bulunmaktadır. Bir yanında yeşillikler, bir yanında cıvıl cıvıl hayvan sesleri ile birlikte ailecek harika bir kahvaltı yapmak istemez misiniz? Çocuklarınızı da unutmadan işletmemiz onlar içinde güzel bir oyun alanı hazırlamıştır. Dilerseniz sabahtan akşama kadar hiç sıkılmadan mekanımızda rahatlıkla bulunabilirsiniz.

Edirne Kahvaltı Yerleri

Edirne ilinde yapılması gereken kahvaltı ile kendinizi güne hazır hale getirebilir, ödüllendirebilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmek elbette güne nasıl başladığınız ile ilgilidir. Edirne’de kahvaltı için yer arıyorsanız eğer kesinlikle doğru adrestesiniz.

Sizlere iyi bir kahvaltı sunabilmek için neler yapılması gerektiğini araştıran işletmemiz bu konuda pek çok farklı bulguya rastlamıştır. Bunlar:

 • Gıda Kalitesi: Kahvaltıda kullanılacak olan gıdaların en kaliteli olanları seçilmelidir. Yöresel ve el değmemiş ürünler eşliğinde güzel bir serpme kahvaltı işletmemizde hazırlanmaktadır.
 • İşletme Özellikleri: İşletmemizde çardaklar, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hazırlanmış masalar, park alanı, havuz, hayvanat bahçesi vb. tüm aranılan unsurlar bulunmaktadır.
 • Şehre Uzaklık: Hem şehre yakın hemde gürültüden uzak olsun diyerek aradığınız bir yerde bulunmaktayız. Şehrin merkezine 4 km mesafede ancak şehrin gürültüsünden uzakta bir yerde harika bir kahvaltı yapmak istemez misiniz?
 • Otopark: Günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi olan otopark sorununa da işletmemizde rastlanmamaktadır. 2250 m2 işletmemizde 500 m2’lik otopark bulunmaktadır. Dolayısı ile araçlarınızı park etme sorununuz olmayacaktır.
 • Servis Kalitesi: İşletmemiz müşteri her zaman haklıdır politikası ile hareket etmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmetleri sağlamaktayız. Ürünlerimizin tamamen arkasındayız.
 • Doğal Güzellikler: Hem yeşil, hem mavi hemde hayvanlar ile iç içe bir ortamda sizlere kahvaltı yapma fırsatı sunuyoruz. Üstelik sadece kahvaltı değil öğle ve akşam yemeklerini de işletmemizde tüketebilirsiniz. Böylelikle kısa süre içerisinde işletmemizin bağımlısı olacaksınız.

Görüldüğü üzere bir kahvaltı anında aradığınız her şey işletmemizde bulunmaktadır. Edirne kahvaltı yerleri ile birlikte sizlerde kısa süre içerisinde aradığınız harika ortamı bulmuş olacaksınız.

Kahvaltı Çeşitleri

İşletmemizde sadece serpme kahvaltı bunmamaktadır. Bunun dışında menümüz:

 • Organik kahvaltı
 • Sahanda yapılan tüm yumurta çeşitleri
 • Hamur işleri
 • Salatalar ve kızartmalar
 • Izgara ve pide çeşitleri
 • Çorba, tatlı, sıcak ve soğuk içecekler vb.

Tüm bu özellikleri sizler için deneyimli ekip arkadaşlarımız hazırlamaktadır. Dillerden düşmeyen lezzetleri ile harika bir kahvaltı yapmak isterseniz eğer sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Saklı Bahçe ile birlikte sizlerde harika bir ortamda güne merhaba diyebileceksiniz. İşletmemizde sizlere özel olarak hizmet eden garsonlar bulunmaktadır. Güzel bir kahvaltıyı güzel bir ortamda yapmanın keyfini bizimle yaşabilirsiniz.

Edirne kahvaltı yerleri olarak her zaman üstümüze düşenin fazlasını yapmaktayız. Gerek tecrübemiz gerekse araştırmalarımız ile birlikte sizlere en özel kahvaltılık çeşitlerini hazırladık. Ailenizle, dostlarınız keyifli vakitler geçirmek isterseniz sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Okumaya Devam Et

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Mekanları

Yayınlanma

bilgi

Edirne Kahvaltı

Edirne Kahvaltı Mekanları

Kahvaltı Mekanları

Türkiye’nin her ilinde kahvaltı kültürü farklıdır. Kimi yerlerde sabahları hamur işi ile kahvaltı yapılırken kimi yerlerde ise farklı alışkanlıklar görmek mümkündür. Ancak gerçek olan şudur ki kahvaltılar yaptığınız işe, gün içerisinde harcadığınız kaloriye göre şekillenmelidir. Edirne kahvaltı mekanları arasında bulunan işletmemizde de herkese uygun kahvaltılık çeşitleri bulunmaktadır.

Kahvaltı zamanlarında canınız kimi zaman yöresel lezzetler çekebilir. Köyden gelen henüz toprağın kokusunu dahi atamayacak kadar taze olan domatesler ile güne başlamak sizi farklı hissettirir. Aynı şekilde küçüklüğünüzden kalma hamur işlerinin tadına bakmakta size ekstra moral verir. Bunun gibi farklılıkları birde doğa ile iç içe yaşadığınızı hayal edebiliyor musunuz? Edirne’nin en iyi kahvaltı mekanı olan Saklı Bahçe size bunları vaat etmektedir.

Edirne Kahvaltı Mekanları

Kahvaltı şüphesiz ki günün en önemli öğünlerinden bir tanesidir. Güne güzel başlamak için tercih edeceğiniz kahvaltı ile birlikte gün içerisinde enerjik bir görüntü verebilir, açlık hissini bastırarak işinize konsantre olabilirsiniz. Üstelik bunu vitamin, mineral ve protein bakımından zengin bir kahvaltı ile yaptığınızı düşünebiliyor musunuz? İşte o zaman aradığınız adres Saklı Bahçe’dir.

Saklı Bahçe; kendine has özellikleri bulunan şehre yakın ancak şehrin gürültü ve stresinden uzak olan harika konumlu bir yerdir. Edirne’de en iyi kahvaltı yapılacak yerler listesinde her zaman ilk sırada yer alır. Gerek doğa dostu bir yer olması gerekse çocuklu ailelere dahi uygun olması özelliği ile aranılan adrestir. Geniş peyzaj alanı ve otoparkı, güler yüzlü personelleri ile aradığınız tüm özellikleri sizlere fazlası ile sunar.

Bir kahvaltı mekanında ne ararsınız? Bence hiç boşa saymayın. Çünkü Saklı Bahçe sizlere aradığınızdan daha fazlasını vaat etmektedir. Hafta sonu veya hafta içi fark etmeksizin sevdikleriniz ile harika zamanlar geçirmek ve keyifli bir kahvaltı yapmak için daha iyi ne yapabilirsiniz ki? Üstelik tesisimizde sadece kahvaltı değil öğle ve akşam yemeklerinde değişik lezzetlerde tadabilirsiniz.

İyi Bir Kahvaltının İnsan Vücuduna Etkileri

Sağlık uzmanları tarafından söylenilen ve tartışmaya açık olmayan şeylerden bir tanesi kahvaltıdır. Güne iyi bir kahvaltı yaparak başlamak sizlere çok şey kazandırır. Bunlardan bazıları:

 • Kilo: Kan şekerini düzenleyen kahvaltı ile birlikte güne kilo vererek başlamak istemez misiniz? Evet, kahvaltı düzenli ve kaliteli yapılırlar kilo aldırmaz, verdirir. Bol çeşitli bir kahvaltı sonrasında vücut günlük en temel gereksinimlerini karşılar ve kendisini dengeler. Buda kilo vermenize yardımcı olur.
 • Zihin Açması: Kahvaltı ile güne daha enerjik ve dikkatli başlayabilirsiniz. Küçük veya büyük kişiler fark etmeksizin güne iyi başlamak için kahvaltı yapmalısınız. Kahvaltı anında alacağınız besinler sizin zihninizi de açar. Edirne kahvaltı mekanları olarak en farklı lezzetler ile sizlere harika bir kahvaltı deneyimi sunuyoruz.
 • Konsantrasyon Artırması: Kahvaltı sizlerin gün içerisinde yapacağınız işlere daha iyi konsantre olmanızı sağlar. İyi bir kahvaltı ile güne başlamak hem veriminizi artırır hemde konsantrasyonunuzu artırır.

Görüldüğü üzere kahvaltı yapmak sizlere ekstra olarak pek çok şey katmaktadır. Bunlardan bazıları da yukarıda saydığımız özelliklerdir. Özellikle el değmemiş ve doğal ürünler ile birlikte tamamı Edirne civarından elde edilen gıdalar ile yapılan kahvaltı sizlere çok şey katacaktır.

Edirne kahvaltı mekanları olarak yeni adresiniz Saklı Bahçe’dir. Restoranımızda sizlere özel olarak pek çok sürpriz bulunmaktadır. Çocuklarınız için dahi ayrı bir alanımız bulunmakta ve onların güzel bir vakit geçirmesini sağlamak için gereken her şey işletmemizde bulunmaktadır.

Okumaya Devam Et

Organizasyon